Skip links

قوانین و مقررات

ماده ۱. این سیاست‌نامه حفظ حریم خصوصی برای تمامی محصولات و خدمات ارائه شده توسط شرکت داده پردازان نگین شریف با نام تجاری “دیس من”، شامل وب‌سایت و اپلیکیشن‌ رژیم آنلاین “دیس من” می‌باشد. دیس من، یک اپلیکیشن رژیم غذایی است که در آن کاربر بصورت آنلاین توسط متخصص تغذیه ویزیت شده و رژیم متناسب خود را از وی دریافت می کند. این اپلیکیشن در مرکز رشد دانشکده تغذیه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی توسعه داده شده و مفتخر به همکاری و بهره گیری از اساتید و محققان این دانشکده و سایر دانشکده های تغذیه دانشگاههای علوم پزشکی برتر کشور می­ باشد.

ماده ۲. دیس من مجموعه ای از خدمات رایگان و خدمات ویژه را به مشترکین ارائه می­کند. دریافت خدمات رایگان نیازی به ثبت نام و تکمیل پروفایل کاربر ندارد؛ ولی برای استفاده از خدمات ویژه مشترکین، کاربران ملزم به ثبت‌نام و تکمیل پروفایل خود هستند. در قسمت پروفایل بعضی مشخصات شخصی از قبیل نام و نام خانودگی، شماره تلفن، سن و وزن از کاربر پرسیده می‌شود. جمع‌آوری این اطلاعات به متخصصین تغذیه دیس من اجازه می‌دهد تا دید دقیق‌تری نسبت به کاربران خود داشته باشند و علاوه بر ارائه رژیم متناسب با هر فرد، امکان تعامل بهتری را برای‌ متخصص و کاربر فراهم کند. “دیس من” این اطلاعات را بدون اجازه‌ی کاربر با هیچ شخص ثالثی در میان نخواهد گذاشت.

ماده ۳. کاربر، مسئول حفظ و نگهداری سخت‌افزار کامپیوتر، تلفن‌ها و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن بوده و “دیس من” مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد.

ماده ۴. “دیس من” اقدامات امنیتی لازم و مناسبِ سخت‌افزاری و نرم‌افزاری را برای جلوگیری از دسترسی‌های غیرمجاز و افشاء یا تخریب اطلاعات شخصی کاربر انجام می‌دهد. “دیس من” اجازه دسترسی به اطلاعات شخصی کاربران را به متخصصین تغذیه و کارکنان این شرکت می‌دهد؛ اما این افراد با تعهدات محرمانه مواجه هستند و در صورت تخطی از این تعهدات با پیگرد قانونی مواجه خواهند شد. همچنین مطالعات آماری در مورد جامعه‌ی کاربران “دیس من” بدون استفاده از هویت‌ شخصی آن‌ها و کاملاً ناشناس انجام می‌شود.

ماده ۵. “دیس من” ممکن است با شرکت‌ها، وبسایت‌ها یا اپلیکیشن‌های دیگر همکاری کند؛ اما هیچ‌گونه مسئولیتی در برابر سیاست‌های حفظ حریم شخصی و کاربری آنها ندارد. در صورتی که تمایل دارید از طریق اپلیکیشن دیس من به سایت‌ها یا اپلیکیشن‌های دیگر وارد شوید، برای اطلاع از سیاست‌های حفظ حریم خصوصی این مجموعه‌ها به وب‌سایت آن­ها مراجعه کنید.

ماده ۶. کاربران “دیس من” می‌توانند با هر بار ورود به برنامه نسبت به تغییر و یا حذف اطلاعات شخصی خود اقدام نمایند.

ماده ۷. فرایند خرید و دریافت رژیم در اپلیکیشن “دیس من” به شرح زیر است:

  • وارد کردن اطلاعات پروفایل
  • مشخص کردن دلیل مراجعه
  • انتخاب پزشک
  • مشاهده‌ی پیش‌فاکتور
  • پرداخت از طریق درگاه اینترنتی
  • دریافت رژیم

ماده ۸. اختلال در سرویس اینترنت یا هر دلیلی که باعث شود فرایند خرید به انجام نرسد، باعث از بین رفتن حق کاربر نمي‌شود و در صورتی که مبلغی از حساب کاربر کسر شده باشد، از طریق بانک به وی بازپرداخته خواهد شد.

ماده ۹. اطلاعات شخصی کاربران “دیس من” شامل نام، شماره‌ی تلفن و سایر مشخصات آن­ها نزد دیس من محفوظ است و دیس من آن را به شخص یا شرکت دیگری واگذار نخواهد کرد.

ماده ۱۰. “دیس من” بر مبنای قوانین جرايم رایانه‌ای متعهد می‌شود با استفاده از تمامی امکانات و منابع خود در جهت حفظ و حراست از اطلاعات شخصی کاربران اقدام نماید. بدیهی است که استفاده‌ی مداوم از برنامه به منزله‌ی تأیید شرایط سیاست‌نامه‌ی حفظ حریم خصوصی “دیس من” می‌باشد.

ماده ۱۱. وارد کردن اطلاعات خواسته شده در بخش پروفایل اپ و سوابق پزشکی ضروری می باشد. در صورت بارداری و شیردهی و همینطور داشتن بیماری، حساسیت غذایی و یا مصرف دارو کاربر موظف است حتما اطلاعات مربوطه را هنگام درخواست رژیم در اپلیکیشن “دیس من” وارد نماید. کاربر مسئول صحت و دقت کلیه اطلاعات وارد شده بوده و عواقب ناشی از ورود اطلاعات اشتباه و یا ناکافی بر عهده وی می باشد.

ماده ۱۲. در صورت داشتن هرگونه ابهام، سوالات خود را به یکی از روش‌های زیر با دیس من در میان بگذارید:

شماره تماس پشتیبانی: ۴۱۲۵۶۷۸۸-۰۲۱

ایمیل دیس من : info@mydis.ir

آدرس: تهران، شهرک غرب- بلوار فرحزادی- خیابان ارغوان غربی- انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور

Return to top of page